FEELWORLD LIVEPRO L1 V1 Vairāku Formātu Video Mikseris Komutatoru 4xHDMI Izejvielu Ražošanas Kameras USB3.0 Tiešraidi Youtube

Pieejamība: Pieejams

SKU: g1001

€329.82 €253.96

FEELWORLD LIVEPRO L1 Atjaunināšana uz Jauno Versiju

Lai uzlabotu lietotāja pieredzi, mēs atjaunināt LIVEPRO L1 maiņu, lai jauno versiju LIVEPRO L1 V1, tā maina izskatu, kas ir vieglāks un vieglāk, lai izkliedētu siltumu.

Zemas Izmaksas, Multi Kameras Live Ražošanas ar Modernu Apraides Funkcijas

LIVEPRO L1 V1 ar 4 CH HDMI ieejas un 1 HDMI izeja, visi no viņiem atbalsta 1080p.Par tiešraidi, tur ir USB3.0 interfeisu.Un plus, LAN ports, lai kontrolētu un modernizācija; audio, tas ir 2 saskarnes, viens ievades metodi, un citas viens produkciju.Visu šo padara to viegli, lai izveidotu profesionālu vairāku kameru darbiem.Tā ir iespēja straumēt jebkuru vienu no 4 HDMI ieejas, lai visi dzīvie apraides platformu, izmantojot trešo personu dzīvot straumēšanas programmatūra, piemēram, OBS.Vienkārši pievienojiet LIVEPRO L1 un jūs varat pārslēgties dzīvot starp 4 augstas kvalitātes video kameras izejmateriāli par ievērojami labākas kvalitātes attēlu.Vai izveidot savienojumu ar datoru uz PowerPoint slaidiem vai spēļu konsolēm.

Izsmalcinātu un Elastīgu Kontroles Panelis

Ar LIVEPRO L1 V1 ir izsmalcinātu un kompaktu vadības paneli.4 pogas, lai atlasītu ievades signālus, zaļš, mirgojošs nozīmē, ka signāls ir atlasīts, pēc tam pāriet uz T-Bar, izvēlēto signālu, kas tiks parādīts uz ekrāna nemanāmi, zaļā poga ir mainīts uz sarkana pēc ieslēgšanas.IZVĒLNES taustiņš ir izvēlne iestatījumu, SW taustiņu, lai izvēlētos dažādas funkcijas, piemēram, sajaukšana, PIP, pārejas laika iestatījumu un citas funkcijas.Kreiso kloķi ir balss skaļuma kontroli, tiesības slēdzis ir uz izvēlnes iestatīšanas, kā arī.No TFT ekrāns, mums var priekšskatīt 4 HDMI signālus un viegli darīt izvēlnes iestatījumu.

• Ja jūs izvēlaties, T-Bar, lai pārslēgtos signāla avotiem vai pārejas efektus, T-Bar ir jāvirza uz kreiso beigām vai labo galu.Izmantojot izvēlnes darbība, T-BAR arī vajadzētu būt pa kreisi beigām vai pareizā gala, citādi tas nevar darboties.

• Ja jūs vēlētos, lai izveidotu savienojumu vai iegult audio, jums ir jāizvēlas ārējā vai skanas avots, "AUDIO" izvēlne pirmkārt.

Kompakts un Viegls Svars, Dizains

Ar LIVEPRO L1 V1 ir mini switcher, kas ir pietiekami mazs, lai ietilptu iekārtas gadījumos un kameru somas.Paredzēta, lai integrētu ar tipisku video ražošanas darbplūsmu, ka LIVEPRO L1 V1 ir skrūve pieskarieties standarta video stiprinājumi un ērti pievienots uz statīva, lai palikt ārpus tā.Tā ir viegla svara dizains padara to ideāli piemērots mobilo video lietojumiem.

Vairāku Pieteikumu, Viens No Risinājumiem

Lai normāli cilvēki, tie ir mazāki un vienkāršāki produktu, lai tiktu galā ar live programmas.Ar LIVEPRO L1 V1 var izdarīt to, kas ir vienkāršs un kompakts dizains, bagāts specefekti pārslēgšanas funkciju, skrūves caurums var būt fiksēts maiņu uz statīva.Ar šo, tiešraidi un vairāku signālu kontrole būs vienkāršāk un vieglāk darīts ar vienu cilvēku.

Ātrāk, Video Ražošana, Plus Live Streaming

Dzīvot ražošanas ir ātrākais veids, lai pabeigtu gatavo programmu, kā arī jūs varat straumēt to uz live pasaules auditoriju, izmantojot Youtube, tajā pašā laikā.USB 3.0 izejas LIVEPRO L1 V1 izveido savienojumu ar jebkuru datoru, un izskatās, iebūvēta webcam, lai straumēšanas programmatūra sociālo mediju platformām darbu!Ar 4 HDMI ieejām jūs varat iestatīt vairākus kameras leņķiem, piemēram, plaša šāvienu kopā ar neatkarīgu tuvplāniem katra cilvēka sniegumu.Vai varat izveidot savienojumu ar datoru, izmantojot PowerPoint slaidrādes, video klipa atskaņošanu, interneta vietnēs vai spēļu konsolēm.Visi maiņa ir reālajā laikā, lai jūs varētu dzīvot plūsma uz jebkuru sociālo mediju platformas, piemēram, Youtube, Facebook, Tik Tok, Douyu TV un vēl daudz vairāk!

Elastīga T-Joslu Pārslēgšana

T-Bārs LIVEPRO L1 V1 atbalstu 14 pārejas efektus un signālu maiņu.Saskaņā T-Bar režīmā, nospiežot zaļo pogu, tas tiks flash un push T-Bar līdz beigām (pa kreisi vai pa labi), avots, tiks pārslēgti ar izvēlēts pārejas efekta.Pēc komutācijas, zaļā kļūst sarkana.Tas ir ļoti piemērots video specefekti ieslēdzot mazo āra ainas, lai apmierinātu video komutācijas piemēram, radio un televīzijas, āra sporta pasākumiem, skolas courseware ražošanas, utt.

Piezīme: Ja T-Bar nav gala stāvoklī, nav avots, var izvēlēties.

AUDIO un AUDIO IZEJA

LIVEPRO L1 V1 ar AUDIO IN un OUT.Izejas interfeiss var būt saistīts ar skaļruņiem, austiņām un tml.; AUDIO interfeiss ir lineārās ieejas interfeisu, kas ir saistīta ar digitālo signālu.Mikrofona apkopo analogos signālus, tāpēc, ja mikrofons ir pievienots LIVEPRO L1 V1 audio ieejas interfeiss tieši, nav veids, kā saņemt audio.

Risinājumi tiešraides audio problēmas: • Ja ir mikrofons un audio interfeiss, lūdzu, pievienojiet mikrofonu audio saskarne un savienojums izejas interfeiss audio interfeiss, AUDIO interfeisu no LIVEPRO L1 V1.

Audio Izeja 1x3.5mm stereo ligzdaIepakojums JāApgaismojums ledIzejas HDMI,USB 3.0darba temperatūra -30-50Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)Ieejas spriegums DC 12V/1.5 AIeejas 4xHDMIZīmola Nosaukums feelworldEkrāna Izmērs 2.0" TFT DisplejsMaksimālā Jauda 18WModeļa Numurs LIVEPRO L1 V1Audio 1x3.5mm stereo ligzda

Tagi: feelworld livepro l1, camara kameras digitālās, wirecast, feelworld monitors, ķermeņa mikseris, lut6, 6 video komutatoru, skava smallrig, kameras video, tiešraides.

Destiny7843 2021-01-20

Ordered delivery from Russia, came in about a week. Complete set. Works, turns on. All inputs-outputs and functions did not test

Slavko 84 2021-02-06

Very good product, exactly as indicated, I'm a little afraid of the heat that is generated, but I guess it's normal because of its functioning.

Uzrakstīt recenziju

Novērtējums