Gadījumā Segtu PAMOSTIES MIEGA Skaidru priekšstatu Par Xiaomi Redmi, Ņemiet vērā, 7 + pēc izvēles Aizsargs

Pieejamība: Pieejams

SKU: g23723

€8.30 €7.48

MOSTIES MIEGA Skaidru Skatu, lietu vāku, lai Xiaomi Redmi 7. Piezīme (4G) 6.3" -Aizsargājiet savu tālruni ar šo grāmatu-tipa gadījums, kas novērš skrambas un plaisas uz priekšu un atpakaļ tālrunī, saglabājot ekrānu un vāks pilnīgi izolēta pret triecieniem. -Jūs varat redzēt laiku, laiku un paziņojumus, izmantojot savu daļēji caurspīdīgu vāciņu, to neatverot.Tas arī ir signāls/pagaidiet funkciju, ar kuru ekrāns ieslēdzas un izslēdzas, kad to atver un aizver vāku.Lai to izdarītu, jums ir aktivizējiet to, instalējot šo programmu, sekojot instrukcijām uz kartes, jūs saņemsiet ar savu lietu. -Tas nav oriģināls produkts, tāpēc tās darbība nav balstīta uz saprātīga IC mikroshēmu, bet par pieteikumu. -Tas ir nosūtīts melnā un gadījumā, ja izpārdots sudraba vai zilā krāsā.

Uz stikla iepirkuma gadījumā: produkts foto ad ir vispārējs tikai mobilo paraugam, kas noteikts nosaukums reklāma pati par sevi ir parādījuši.Šajā 2D AIZSARGS attiecas tikai uz pilnīgi plakana ekrāna daļā.Tas neattiecas uz 2.5 D malām un nesniedz nekādu izliektas jomās.Pārklājuma nekad nebūs pabeigts.Telpa vai teritorija mobilo ekrāns, kas neattiecas uz stikla ekrāna Aizsargs, rūdīts nav definēta, izmērāma un var atšķirties atkarībā no formas šāda ekrāna vai dizains, kas radīts ar piegādātāju.Priekšā fotokameru, var tikt pārklāti ar stikla aizsargs.Šī nav problēma, ja fotografēšana.

Zīmola Nosaukums MovilearModelis Par Xiaomi Redmi 7. Piezīme (4G) 6.3"Veids Aprīkots GadījumāSaderīgu Zīmols XiaomiIzcelsme ES(Izcelsmes valsts)

Tagi: gadījumā xiaomi, 7 piezīme redmi, redmi 7. piezīme gadījumā, raķešu, anime redmi, ņemiet vērā, 7s gadījumā, etui redmi 9c, godu lite 7 skaidra lieta, gadījumā, 7. piezīme skaidrs, kamera redmi 7, redmi 7. piezīme gadījumā, acu, 8t redmi piezīme gadījumā.

Uzrakstīt recenziju

Novērtējums