WaveTopSign Ruida RDC6563F Standalone Šķiedras Lāzera Griešana Kontrolieris Izmantot Lāzera Zemāk Mašīna 1500W

Pieejamība: Pieejams

SKU: g365

€1 268.55 €1 205.12

Ievads:

Ar RDC6563F offline šķiedras griešanas kontroles sistēma ir fiber griešanas kontroles sistēmu, kas patstāvīgi izstrādājusi Ruida Tehnoloģijas.Kontroles sistēma ir labāka aparatūras stabilitāti, un ir labāk anti-augstsprieguma un anti-statiskām īpašībām.Uz LINUX bāzes, cilvēks-mašīna operētājsistēmā ir vairāk draudzīgu darbību interfeisu, un vairāk spēcīgu funkcijas.Kontrolieris ir vairāk pabeigtu un lielisku kustību kontroles funkcijas, lielas ietilpības failu glabāšanai, vairāk atbilst U diska draiveri, multi-kanālu vispārējā/speciālās IO kontrole, integrēta veltīta laika sistēmas, aparatūras šifrēšanas algoritmu, un PC komunikācijas atbalstu Ethernet komunikācijas un USB paziņojumu, ir obligāta.Z ass ir automātiska augstuma regulēšanas sistēma, kas balstīta uz kapacitīvais sensoru tehnoloģiju, izmantojot augstas veiktspējas pastiprinātāji un profesionālās pret traucējumiem dizains.Izmantot ātrums noslēgtās vadības ievērojami uzlabo kustību ātruma un reakcijas ātruma, augstuma kontrolieris, un saprot, precīzu automātisko augstuma kontroli.Ar RDCutist programmatūru, to var saprast funkciju pilnveidošanu, kas peld griešana, nelielos attālumos bez celšanas.

Funkciju Apraksts:

1. Tā var atbalstīt līdz 6-ass ātrgaitas kustības, un maksimālā pulsa frekvence var sasniegt 500Khz. 2. Katras ass atbalsta pozitīvo un negatīvo ierobežot, servo, signalizācija ievadi noteikšanas un aizsardzības. 3. Lineārā/arc/B-spline interpolācijas precizitāti +/-0.5 impulsu. 4. Atbalsts mazo loku ātrumu, strāvas sekot un citas funkcijas. 5. 15 vispārīga fotoelektrisks izolācija izejvielas, kas ir saderīgas ar 5V/12V/24V loģikas līmenī. 6. 15 vispārīga fotoelektrisks izolācija OC izejas vārtiem, maksimālais 300mA vadīt spēja (ar nepārtrauktas strāvas aizsardzība), var tieši vadīt 24V/5 VDC stafetē. 7. Borta sistēmas šifrēšanu kontrole, borta parametrs uzglabāšanas un maksimālais failu glabāšanas ietilpība 256M. 8. S-veida paātrinājuma un palēninājuma kontrole un adaptīvā ātruma uz priekšu apstrādes efektīvi nodrošina gludi kustību. 9.Lāzera var atbalstīt vairākus lāzeru veidus, piemēram, optiskās šķiedras un stikla caurule. 10. Atbalsta 5V, 24V PWM/L_ON lāzera vadības signāla izejas. 11. Atbalsta 5V, 10V analogā sprieguma lāzerajaudas kontrole produkciju.

1. Saprast, ātrgaitas kustības ātrums un reakcijas ātrumu servo vai soļu motors. 2. Atbalsta varde lec, lidojumu griešana, īsiem bez pacelšanas un citas funkcijas. 3. Atbalsta automātisko barošanas, AB pārslēgšanas stacija kustība un citas funkcijas. 4. Atbalsta dažādus aizsardzības funkcijas, piemēram, sadursmes signāls, ierobežot aizsardzību un servo signālu. 5. Automātiskā kalibrēšana kapacitāte parametri var tikt realizēta, lai atbilstu jebkuru griešanas galvu. 6. Atbalsta dažādus celšanas augstumu un ātrumu iestatījumi, lai veicinātu dažādus veidus, griešana. 7. Atbalsta dažādus pamatni metodes, piemēram, segmentu pamatni, progressive pamatni, un impulsa pamatni. 8. Optimizēta trieciens kontroles, lai efektīvi samazinātu gāzes zudumu un 3-way gāzes kontroles izejas. 9. Atbalsts tālvadība bezvadu kontrolieris, USB, Ethernet. 10. Sistēmas nāk ar laiku sistēma sistēmas šifrēšanu un uzstādīšanas vadība

RDC6563F Mainboard Tehniskie Parametri:

Tehniskie parametri Z-ass servo sistēma:

1. Dinamiskās šādu precizitāti, kas ir mazāk nekā 0,1 mm. 2. Noteikšanas precizitāte ir mazāka nekā 0,01 mm. 3. Uz kapacitātes noteikšanas diapazons ir 0~9,9 mm. 4. -10V~+10V servo drive analog sprieguma kontroles izejas. 5. Maksimālais ātrums var sasniegt 800mm/s, un maksimālais paātrinājums var sasniegt 10000mm/s^2.

Ir Smart Ierīces JāIzcelsme KN(Izcelsmes valsts)Sertifikācija ROHSZīmola Nosaukums wavetopsignModeļa Numurs RDC6563FSKU WT011905233OS WinXP; Win7;Win8;Win10; 32 bitu vai 64 bitiPieteikums CO2 Lāzera Gravēšanas un Griešanas Mašīna

Tagi: rdc6445g, co2 lāzera machin, co lāzeru, lāzera nd yag q slēdzis, lāzera graviera, auduma lāzera griešanas mašīna, co2 lāzera kontroles, co2 lāzera, 50w šķiedras lāzera, lāzera ruida.

Uzrakstīt recenziju

Novērtējums