10 GAB. Jauno S8 Baterijas Vāciņš Samsung Galaxy S8 G950 / S8 Plus S8+ G955 Atpakaļ Vāciņu Aizmugurējo Atpakaļ Stikls Durvju Panelis Mājokļu Gadījumā

Pieejamība: Pieejams

SKU: g737

€15.14

Ja jums ir nepieciešams, lai sajauc krāsas

Cienījamais pircējs,

šī opcija ir izvēles maisījums krāsas.

Ievērojiet, ka, ja jūs vēlaties, lai izvēlētos jauktu krāsu, pārliecinieties, lai izvēlētos opciju 'Hibrīda krāsas'.

Kopš izmaksas, melns aizmugurējais vāciņš ir zemākas nekā citām krāsām, jūs nevarat izvēlēties "black" un pateikt, klientu, pakalpojumu, jums nepieciešams black + citas krāsas.

Ja jums ir nepieciešams, jauktu krāsu, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas tūlīt pēc tam, kad jūs izvēlaties iegādāties "Hibrīda krāsas" un pateikt, klientu apkalpošanas, kāda krāsa, kas jums nepieciešams.

Ņemiet vērā, ka, izvēloties "Hibrīda krāsas", jūs varat izveidot neapmaksātu pasūtījumu.Iesniegt rīkojumu, bet nav jāmaksā, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas cik drīz vien iespējams, lai mainītu cenu.

Klientu apkalpošanas dienests aprēķinās cenu, pamatojoties uz krāsu varat izvēlēties un palīdzēt jums mainīt cenu.

Lūdzu, pārliecinieties, ka piezīme: pēc izvēles "Hibrīda krāsas", ja jums nav jāsazinās ar klientu apkalpošanas dienestu, lai pastāstītu viņiem, kādas krāsas jums ir nepieciešams, mēs nosūtīsim jums jauktu krāsu pēc nejaušības principa.

Lai izvairītos no jūsu zaudējumi un nepatikšanas, lūdzu, pārliecinieties, lai sazinātos ar klientu apkalpošanas dienestu.

Zīmola Nosaukums SamsungModeļa Numurs Samsung Galaxy S8 G950 S8 Plus S8+ G955Dizains BĀRSMateriāls StiklaSaderīgu Zīmols Samsung

Tagi: lector samsung s8, ja dimants, ekskluzīvs samsung s8, elegante kleita, vāciņu galaxy samsung s8, apple iphone londonā, cran samsung s8, a50 hidrogelu, A6050, klases samsung s8.

Berbik78 2020-12-09

top

Uzrakstīt recenziju

Novērtējums